Ekskursijos oro uoste

Ekskursijos Vilniaus oro uoste

Kviečiame išvysti oro uosto darbą iš arčiau negu kas kitas!

Ekskursijos po Vilniaus oro uostą metu pamatysime keleiviams nematomas oro uosto zonas, iš arti stebėsime kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, susipažinsime su aviacijos saugumo, priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais, lankysimės ypatingai svarbių asmenų (VIP) terminale, užsuksime į oro uosto operatyvinės valdymo grupės postą.

Ekskursijas po Vilniaus oro uostą veda įvairių profesijų oro uosto darbuotojai, ne tik įdomiai pristatysiantys oro uosto veiklą, bet ir papasakosiantys ne vieną neįtikėtiną čia nutikusią istoriją.

Laikas: Ekskursijos vykdomos tik šiltuoju metų laiku Balandžio - Spalio mėnesiais. Ekskursijų laikas derinamas individualiai užpildant žemiau esančius laukelius arba skambinant tel. nr. 8 5 273 9326

Grupės: ekskursija Vilniaus oro uoste vedama iki 20 asmenų grupėms. Ikimokyklinukų, pradinukų, vyresnių klasių moksleivių, studentų ar suaugusiųjų grupę lydintis atsakingasis asmuo ekskursijoje dalyvauja nemokamai. (ekskursijoje dalyvaujančių asmenų skaičius negali viršyti 20)

Kaina:
- ikimokyklinių įstaigų auklėtiniams ir pradinių klasių moksleiviams – 2,90 Eur (PVM įskaičiuotas) asmeniui
- vyresnių klasių moksleiviams, studentams ir suaugusiems – 5,79 Eur (PVM įskaičiuotas) asmeniui

Ekskursijos trukmė: 1 val. 45 min.

Dokumentai: (suderinus ekskursijos datą ir laiką) būtina užpildyti oficialų prašymą. Jį atsisiųskite čia.

Kviečiame rezervuoti norimą ekskursijos datą:


Jūsų el. pašto adresas:*

Jūsų tel. nr.:*

Mokymo įstaigos pavadinimas arba atsakingo asmens vardas, pavardė *

Pasirinkite norimą ekskursijos datą*

Pasirinkite norimą ekskursijos laiką*

Apsauga nuo automatizuoto formos užpildymo
 
Prašome įvesti simbolius, kaip parodyta paveikslėlyje aukščiau*

* - privalomi laukai
Užpildę laukelius esančius aukščiau, šiame lange gausite automatinį patvirtinimą apie sėkmingą datos rezervaciją. Su jumis susisieksime Jūsų nurodytu el. paštu ir patvirtinsime datos tinkamumą.  Daugiau informacijos apie ekskursijas Vilniaus oro uoste – telefonu 8 5 2 739 326 arba el. paštu -  ekskursijos@vno.lt